GAMBIT 2018 - XII Międzynarodowa Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Gdańsk


Na zaproszenie dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie p. Waldemara Królikowskiego mieliśmy okazję uczestniczyć w XII Międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego GAMBIT 2018, której tematem był "ROZWÓJ INNOWACJI DROGOWYCH NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA - perspektywa krajowa i regionalna”, a która odbyła się w szacownych murach Politechniki Gdańskiej.

 

 

Nasza obecność to efekt świetnej współpracy z ZDW przy okazji akcji ODBLASK TO NIE OBCIACH w Olsztynie.

Na stoisku ZDW Olsztyn można było, wykorzystując technikę VR, przekonać się a nawet przeżyć wypadek samochodowy. Na wielu oglądających zrobiło to wielkie wrażenie.

Bardzo się cieszymy, że i my mogliśmy też dołożyć swoje przysłowiowe trzy grosze i zaprezentować uczestnikom konferencji naszą "magiczną" tubę. Większość z nich nie kryła zaskoczenia a to było pretekstem do wymiany opinii i doświadczeń dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Wielu uczestników konferencji wróciło do domów z naszymi odblaskowymi ludzikami.
 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]