EVENT ROWEROWY - Centrum Handlowe RONDO - Bydgoszcz


W dniach 26-27 kwietnia Centrum Handlowe RONDO zorganizowało event rowerowy. W programie m.in. serwis rowerowy, znakowanie rowerów, warsztaty rowerowe dla dzieci, energorower czy rower VR. Byliśmy też i my promując odblaski przy pomocy naszej "magicznej" tuby.

 

Atrakcji było co niemiara, o czym informował plakat.

 

Ale przeczytać to nie to samo, co zobaczyć. A było naprawdę warto. Długaśna kolejka i dużo chetnych do znakowania rowerów. Konkursy z wiedzy dotyczącej ruchu drogowego. Można było napić się świeżego soku z owoców pod warunkiem, że najpierw usiadło się na rower i pedałując "wyprodukowało" się prąd, który zasilał mikser. Chętni mogli się pościgać z kolarskim peletonem korzystając z technologii VR. Dzieci ozdabiały przygotowane wcześniej rowery tworząc z nich swoiste dzieła sztuki.

No i my dołożyliśmy swoje trzy grosze promując noszenie odblasków i prezentując naszą "magiczną" tubę. Razem z dziećmy, a czasem nawet z ich rodzicamy wycinaliśmy też własne odblaski. A wszystko to po to, żeby klientów Centrum Handlowego Rondo przekonywać, że ODBLASK TO NIE OBCIACH.

Jednym słowem bardzo udana impreza i oby takich więcej.

 

 


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]