EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA A NAUCZANIE PIERWSZEJ POMOCY – II ogólnopolska konferencja - Bydgoszcz


W Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbyła się dwudniowa II Ogólnopolska Konferencja „Edukacja dla bezpieczeństwa a nauczanie pierwszej pomocy – zintegrowane działania służb ratowniczych i placówek oświatowych”.

Konferencja adresowana była w szczególności do nauczycieli i środowiska medycznego. Jej celem jest promowanie zasad bezpieczeństwa oraz wymiana doświadczeń między przedstawicielami instytucji zajmującymi się szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

A my dzięki uprzejmości p. Basi Boniek, organizatorki konferencji, mogliśmy zaprezentować naszą “magiczną” tubę oraz w krótkich słowach przedstawić naszą akcję „WSPIERAMY BEZPIECZEŃSTWO NA POLSKICH DROGACH”.

Dziękujemy.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]