DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI - Hotel Jantar - Ustka


Hotel, morze, plaża, wypoczynek... Tak większość z nas myśli. Ale są takie hotele, dla których to nie wszystko. Goście, którzy wracają później do swoich domów zabierają ze sobą wspomnienia z pobytu. A jakie to będą wspomnienia, zależy m.in. od hoteli. 

Mam olbrzymią satysfakcję ze współpracy z Hotel Jantar Wellness & Spa w Ustce przy realizacji nietypowych pomysłów m.in. promujących poprawę bezpieczeństwa na drogach poprzez promocję noszenia odblasków oraz projektów mających na celu pokazanie co można zrobić z przysłowiowych śmieci i jak je zamienić na coś użytkowego.

Tym razem była to prezentacja akcji #DrugieŻycieŚmieci połączona z warsztatami. W holu hotelu powstała niewielka wystawka, którą mogli oglądać goście hotelu i przekonać się jak zamienić tekturę w fotel, żarówkę w pająka, korki od wina w ozdobną miseczkę, nakrętki w kwiatki, plastikowe butelki w pufki do siedzenia. Pokazaliśmy jak wykorzystać sznurki i zrobić obrazek, pociąć zużyte palety i zrobić z nich świeczniki, jak ze starych wieszaków zrobić nietypowy stolik.

Wszystko to miało na celu pokazanie, że takie działania to m.in. wyzwanie, edukacja, zabawa, kreatywność, recykling.

Mamy olbrzymią nadzieję, że zachęciliśmy do spojrzenia na śmieci w inny, niż dotychczas, sposób. 

Kłaniamy się i wielki szacunek dla właścicieli hotelu, którzy są bardzo otwarci na takie tematy i wiemy już, że będziemy takie działania prowadzić dalej.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]