CARREFOUR FORDON - korkowe choinki - Bydgoszcz


Zbliżają się Święta a to okazja do zrobienia zakupów m.in. prezentów pod choinkę. A może zamiast kupować zrobić coś samemu? I to jeszcze z przysłowiowych śmieci?

Gościliśmy kolejny raz w gościnnych progach Carrefour Fordon, żeby przekonać klientów sklepu, że jest to możliwe.

Tym razem podczas eko warsztatów zaprosiliśmy odwiedzających sklep do własnoręcznego ozdobienia wcześniej przygotowanych choineczek zrobionych z korków od wina. Wykorzystaliśmy do tego celu szyszki, nasiona buka, muszelki, stare korale, tasiemki, włóczkę, pomponiki. Materiały do budowy różnych "śmieciowych dzieł" leżą dokoła nas. Trzeba się tylko rozglądnąć. Wykorzystując to, co inni wyrzucają, dbamy o nasze środowisko i mniej zaśmiecamy naszą planetę. Jednocześnie jest to też świetna zabawa. Każda nasza praca jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. I co najważniejsze wykonana przez nas samych. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 

Chciałbym bardzo gorąco podziękować firmom, których pomoc pomogła nam w realizacji tego wyjątkowego zadania. Przede wszystkim dyrekcji Carrefour Fordon, która zawsze wspiera takie inicjatywy i udostępniła nam miejsce do "pracy".

 

Równie wielkie podziękowania tym, dzięki którym mogliśmy po raz pierwszy wykorzystać do pracy nasz wyjątkowy ŁAWO-STÓŁ, który świetnie nam się sprawdził i będzie wykorzystywany przy kolejnych takich okazjach, czyli Sławojowi oraz firmom
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]