CARITAS - bezpieczeństwo ze Św. Mikołajem - Bydgoszcz


Kolejna świetna impreza dla kilku tysięcy dzieciaków przygotowana przez Caritas Diecezji Bydgoskiej oraz Komendę Wojewódzką Policji w BydgoszczyI jak sama nazwa akcji wskazuje dzieci ze scenek odgrywanych m.in. przez policjantów dowiedziały się dlaczego nie powinno się rozmawiać z nieznajomymi i szczególnie dlaczego nie przyjmować od nich żadnych prezentów.

Ale jak bezpieczeństwo to i to po zmierzchu. A to znaczy oczywiście odblaski. W kilku słowach opowiedzieliśmy dzieciom, ale również ich rodzicom i opiekunom dlaczego noszenie odblasków jest tak ważne.

Dodatkowymi atrakcjami były występy zespołów tanecznych, wokalnych, wspólna zumba na parkiecie i symboliczne prezenty od Św. Mikołaja, który przyjechał specjalnie przygotowanym i przystrojonych samochodem.

Tych kilka wspólnych godzin zleciało bardzo szybko, ale myślami jesteśmy już przy następnej akcji.
 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]