BYDGOSKIE CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I WOLONTARIATU - "roczek" - Bydgoszcz


Wydawało się, że dopiero co świętowaliśmy otwarcie a tu właśnie minął rok i Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu obchodziło pierwszy rok swojej działalności.

 

To wciąż nowe miejsce na mapie Bydgoszczy, ale przez ten rok okazało się, że warto było czekać na jego powstanie. Działo się i na pewno dziać się będzie nadal.

Życzymy pracownikom BCOPiW jeszcze wielu lat tak świetnej pracy jak dotychczas. Dziękujemy za ten pierwszy rok wiedząc, że to nie jest Wasze ostatnie słowo.

 

Ale tak naprawdę to dzisiejsze wydarzenie odbywało się pod hasłem "Bydgoskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2019 „Roczek” BCOPW". W jego ramach odbywało się również kilka paneli dyskusyjnych a ja na zaproszenie gospodarzy, dzieląc się swoimi doświadczeniami, miałem przyjemność uczestniczyć w jednym z nich - „Działam na rzecz mojej społeczności – od pomysłu do realizacji”. Panel ten był kierowany do organizacji, grup nieformalnych, osób fizycznych realizujących lub chcących zrealizować swoje inicjatywy, pomysły dla lokalnej społeczności.

Jednak tzw. wisienką na torcie było wyróżnienie za inicjatywę "Wielki Wyścig Butelkowy 2018" w konkursie na najlepszą inicjatywę partnerską 2018 "Przechodzący przez rzekę" 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]