BYDGOSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY - "śmieciowe" stoisko - Bydgoszcz


Bydgoski Jarmark Świąteczny ma już wieloletnią tradycję a jedną z jej części jest tzw. namiot społeczny przeznaczony m.in. dla prezentacji organizacji pozarządowych i innych działań społecznych.

Była to dla nas kolejna okazja, żeby zaprezentować nasze "śmieciowe" dzieła, czyli rzeczy wykonane z odpadów i śmieci. Co może służyć za materiał do produkcji? Wszystko! Drewniane palety, plastikowe butelki i nakrętki, korki od wina, druty, patyki, szyszki, muszelki, kamienie, sznurki, gwoździe, włóczka a nawet widelce. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Jest to też świetna zabawa, ale również nietypowa forma edukacji ekologicznej, bo w ten sposób zmniejszamy ilość śmieci i dbamy o nasze środowisko.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]