BUTELKOWY SAMOCHÓD - przełom w motoryzacji - Bydgoszcz


Myślę, że zasłużyłem na szampana!

No dobra, nie będę was trzymał dłużej w niepewności.

EUREKA! Tak, to przełom w motoryzacji - wynalazłem samochód, który nie zużywa ani grama paliwa!

Po latach analizowania, miesiącach planowania i tygodniach poświęconych na budowanie… No nie… chyba w to nie wierzycie…

A tak na serio to była świetna zabawa, duże wyzwanie i ciężka praca. A co można zrobić z 850 plastikowych butelek, taśmy klejącej, folii stretch i 6 kijów do miotły możecie oglądnąć na zdjęciach. A jeśli ktoś chciałby zobaczyć samochód „na żywca” musi się udać do bydgoskiego WORD-u, gdzie został on zaparkowany.

Dlaczego to zrobiłem? Żeby udowodnić sobie i innym, że jak się chce, to można zrobić wiele. Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Jesteś młody, czy stary. Zapracowany czy zmęczony.

Oczywiście nie jest to najważniejsza rzecz w moim życiu. I w Waszym pewnie też nie będzie. Ale nie obawiajcie się realizować Waszych pomysłów. Choćby były szalone i choćby inni Was krytykowali. Róbcie swoje, bo marzenia nie spełniają się tym, którzy ich nie mają.

A jak można świetnie bawić się z w podobnych tematach zobaczcie Wielki Wyścig Butelkowy.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]