BRAZYLIA ODBLASKOWO - Liga Światowa - Bydgoszcz


Tym razem zyskaliśmy wsparcie naszej akcji promującej noszenie odblasków w rytmie brazylijskiej samby.

Przy okazji meczu Ligi Światowej między zespołami Brazylii i Polski udało nam się spotkać z siatkarzami brazylijskimi. Mieliśmy okazję powiedzieć kilka słów na temat akcji a dzięki życzliwości trenera Bernardo Rezende okleiliśmy zawodników i sztab szkoleniowy naszymi odblaskowymi ludzikami i zrobiliśmy pamiątkowę fotę.

Nie było szans na zdobycie oryginalnej koszulki, ale zawodnicy złożyli autografy na naszej bydgoskiej, której licytacja pomoże kontynuować nasze działania.

Bardzo dziękujemy, że poświęciliście nam swój czas i wsparliście nasze działania.

Była to też świetna okazja, żeby trenerowi naszej reprezentacji Stephanowi Antidze przypomnieć o naszej akcji, którą już wspierał wcześniej jeszcze jako zawodnik bydgoskiej Delecty.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]