BEZPIECZNE DZIECKO-SPOKOJNA MAMA - warsztaty w Galerii Pomorskiej - Bydgoszcz


Kolejną okazją, żeby zawitać w gościnne progi Galerii Pomorskiej były warsztaty dla mam i ich dzieci "Bezpieczne dziecko - spokojna mama" odbywające się w ramach cyklicznej akcji "Kobieta w Galerii".

 

 

Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy omówili bardzo ważne, ale też i często niedoceniane kwestie, o których powinny wiedzieć mamy i ich pociechy w różnym wieku.

Między innymi:

Zabawy i gry z atrakcyjnymi nagrodami przygotowało Studio Pi-Art.

 

No i zgadnijcie komu przypadły zajęcia manualne z wykorzystanie odblaskowego sprayu? To oczywiście była nasza "działka", bo od lat promujemy noszenie odblasków. Bardzo dziękujemy za wsparcie firmie Toys4boys, która jest dystrybutorem odbalskowych sprayów.

 

Razem z dzieciakami wykorzystując wcześniej przygotowane szablony oznakowaliśmy ufundowane przez Galerię Pomorską torby sportowe. Były gwiazdki, trójkąciki, kółka, kwadraciki i odblaskowe ludziki. Było bardzo odblaskowo.

 

I tak po udanych i ciekawych warsztatach mądrzejsi i bezpieczniejsi wracamy do domów.


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]