BEZPIECZEŃSTWO ZE ŚW. MIKOŁAJEM 2018 - festyn dla dzieci - Bydgoszcz


To już jubileuszowa 10 edycja imprezy dla kilku tysięcy dzieciaków przygotowana przez Caritas Diecezji Bydgoskiej oraz Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy.


I znowu jak co roku policjanci przygotowali kilka scenek ilustrujących zagrożenia czyhające na dzieci. A były to m.in. historie o kradzieży telefonu, częstowaniu cukierkami niewiadomego pochodzenia, niebezpieczeństwa związane z używaniem internetu i oczywiście mój ulubiony temat, czyli odblaski. Miałem też okazję odpowiedzieć na kilka pytań zadanytch przez prowadzącego związanych z właśnie odblaskami.

Poza tym było wiele innych atrakcji, pokazy taneczne, wspólna zumba na parkiecie i na koniec wizyta Św. Mikołaja. 

Wszystkie dzieci dostały też smakowite i zdrowe prezenty przygotowane m.in. przez Stowarzyszenie Producentów Owoców i Warzyw CUIAVIA.

To dla mnie wielka satysfakcja, że mogłem być częścią tak wspaniałego dzieła.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]