1 MEMORIAŁ IRENY SZEWIŃSKIEJ - mistrzowie w Galerii Pomorskiej - Bydgoszcz


To była świetna promocja 1 Memoriału Ireny Szewińskiej. W Galerii Pomorskiej pojawiły się gwiazdy polskiej i światowej lekkoatletyki. Kibice mieli okazję zrobiś sobie zdjęcie i zdobyć autograf Igi Baumgart-WitanPawła Wojciechowskiego, Piotra Liska i Marcina Lewandowskiego

Były konkursy dla kibiców, którzy mogli też zadawać sportowcom różne pytania.

Nasi mistrzowie podczas tego spotkania siedzieli na wykonanych przez nas fotelach zrobionych ze zużytych plastikowych butelek. Był to element promocji recyklingu oraz zwrócenie uwagi kibiców na ważny temat zanieczyszczania środowiska. 

Wykorzystaliśmy też tą okazję, żeby poprosić nasze gwiazdy o symboliczne wsparcie naszej akcji promującej noszenie odblasków "Odblask to nie obciach". I stąd na ich koszulkach pojawiły się nasze odblaskowe ludziki.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]