1 MEMORIAŁ IRENY SZEWIŃSKIEJ - jesteśmy eko-partnerem - Bydgoszcz


Z wielką satysfakcją chcielibyśmy się "pochwalić", że jesteśmy oficjalnym eko-partnerem 1-go Memoriału Ireny Szewińskiej, który jest jednocześnie próbą generalną przed zbliżającymi się Drużynowymi Mistrzostwami Europy w Lekkiej Atletyce. Obie imprezy będą odbywały się w Bydgoszczy.

W konferencji, która była poświęcona przedstawieniu m.in. programu zawodów i startujących zawodników wzięli udział - zastępca prezydenta Bydgoszczy Iwona Waszkiewicz, wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Sebastian Chmara, gwiazda światowej tyczki Paweł Wojciechowski oraz prezes Zarządu Kujawsko - Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki i jednocześnie główny organizator Memoriału Krzysztof Wolsztyński.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej wyjątkowej imprezy i dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe fotele zrobione z plastikowych butelek. Jest to nasz wkład w ideę działań proekologicznych i promocji recyklingu, którą wspiera i promuje przy okazji takich imprez Europejska Federacja Lekkiej Atletyki.


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]