A Ty czego szukasz?

Jeśli nie chcesz - szukasz powodów. 

Jeśli chcesz - szukasz sposobów. 

Aktualności

ODBLASK TO NIE OBCIACH - wywiad w Gazecie Pomorskiej - Bydgoszcz

Kontynuuję "opowieść" o naszej akcji promującej noszenie odblasków ODBLASK TO NIE OBCIACH i kolejnej autobusowej akcji, która wraca do Bydgoszczy. Tym razem gościłem w gościnnych progach Gazety Pomorskiej. 

ODBLASK TO NIE OBCIACH - kolejny autobus i wywiad w Radio ESKA - Bydgoszcz

Promując noszenie odblasków byliśmy już w 17 miastach w Polsce. Wszystko zaczęło się kiolka lat temu tu w Bydgoszczy i dlatego postanowiliśmy przypomnieć bydgoszczanom naszą akcję ODBLASK TO NIE OBCIACH i o co w tym chodzi.

WĘDRÓWKI FARCIKA ODBLASKOWEGO LUDZIKA - odblaskowe Walentynki

Zbliża się 14 lutego i właśnie tego dnia chcemy dać wyraz miłości naszym najukochańszym. Z tej okazji wracam pamięcią do nietypowych "odblaskowych” Walentynek, które zorganizowaliśmy w Bydgoszczy, Koninie i Gnieźnie.
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]