A Ty czego szukasz?

Jeśli nie chcesz - szukasz powodów. 

Jeśli chcesz - szukasz sposobów. 

Aktualności

DZIELNYCH LOS WSPOMAGA - spotkanie z niepełnosprawnymi - Bydgoszcz

Na zaproszenie przewodniczącej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci NIepełnosprawnych "Dzielnych los wspomaga" zawitałem na spotkanie, na którym opowiadałem o odblaskach i ochronie środowiska.

WĘDRÓWKI FARCIKA - ODBLASKOWEGO LUDZIKA - Victim blaming, czyli kto jest winny?

Kilka dni po kolejnej „odblaskowej” akcji pojawił się na FB adresowany do ojca bardzo nietypowy post, w którym autor zawarł konkluzję, że działania promujące noszenie odblasków nie tylko nie zmniejszają, ale wręcz zwiększają ilość wypadków drogowych.

ROZMOWY O BIZNESIE - Jak być odpowiedzialnym społecznie poprzez ekologię? - Bydgoszcz

Podczas tego spotkania dyskutowaliśmy o tym, jak promować społeczną odpowiedzialność biznesu, ucząc ekologii. Zarządzanie proekologiczne przynosi nie tylko korzyści dla środowiska naturalnego i wizerunku firmy. Może wpłynąć również na znaczne oszczędności.

Najbliższe wydarzenie

ODBLASK TO NIE OBCIACH - prezentacja autobusu 2019 - Bydgoszcz

Już w najbliższy czwartek 28 marca o godz. 11 przed Operą Nova odbędzie się konferencja prasowa połączona z prezentacją kolejnego autobusu wspierającego naszą akcję ODBLASK TO NIE OBCIACH.

17 miast w całym kraju i 20 autobusów, z czego 4 w Bydgoszczy. I teraz 3 kolejne. Tyle udało nam się już zrobić promując noszenie odblasków. Po krajowych wojażach wracamy, żeby Wam znowu pokazać "magiczną" tubę i jednocześnie przypomnieć o naszym przesłaniu.

Czytaj więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]