Odblaski

"WIDOCZNI-BEZPIECZNI W BYDGOSZCZY" - nocny bieg na Wyspie Młyńskiej - Bydgoszcz

To już kolejna część biegów organizowanych przez Aktywna.Bydgoszcz.pl. Tym razem o pólnocy na Wyspie Młyńskiej zgromadziło się ok. 1.000 biegaczy, żeby wziąć udział w Nocnym Biegu.
Czytaj więcej

"WIDOCZNI-BEZPIECZNI W BYDGOSZCZY" - Powitanie Lata w Myślęcinku - Bydgoszcz

No to sezon rozpoczęty. W niedzielę na Różopolu powitaliśmy lato. Mimo nieszczególnej pogody impreza zorganizowana przez Leśny Park Kultury i Wypoczynku zgromadziła tłumy bydgoszczan.
Czytaj więcej

"WIDOCZNI-BEZPIECZNI W BYDGOSZCZY" - bieg nocny na Zawiszy - Bydgoszcz

Bieg nocny jak sama nazwa wskazuje odbywa się w nocy. Czyli wtedy, kiedy już jest ciemno i kiedy jesteśmy słabo widoczni. Oczywiście to znowu nasz ulubiony temat, czyli odblaski. Niby to takie oczywiste.
Czytaj więcej

"WIDOCZNI-BEZPIECZNI W BYDGOSZCZY" - Rajd Rowerowy z Galerią Pomorską - Bydgoszcz

Już po raz siódmy Galeria Pomorska zorganizowała Rajd Rowerowy. Impreza z roku na rok staje się coraz popularniejsza i w tym roku było blisko 1.500 uczestników. No a tam gdzie rowery, tam też temat bezpieczeństwa.
Czytaj więcej

PIKNIK ROWEROWY - ZS nr 4 - Bydgoszcz

PIKNIK ROWEROWY - ZS nr 4 - Bydgoszcz
Na zaproszenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 uczestniczyliśmy w Pikniku Rowerowym, podczas którego zaprezentowaliśmy mlodzieży i przybyłym gościom naszą "magiczną" tubę oraz rozdaliśmy odblaskowe ludziki.
Czytaj więcej

"WIDOCZNI-BEZPIECZNI W BYDGOSZCZY" - autobus - Bydgoszcz

W naszym projekcie "Widoczni - bezpieczni w Bydgoszczy" realizowanym w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań "Razem bezpieczniej" bierze udział ponad 20 partnerów.
Czytaj więcej

NORDIC MOTOR I MZK - odblaskowo znaczy bezpieczniej - Toruń

NORDIC MOTOR I MZK - odblaskowo znaczy bezpieczniej - Toruń
Dla dzieciaków i ich opiekunów była to wielka frajda, tym bardziej, że przy okazji uczestnicy tej przejażdzki mieli okazję zajrzeć do naszej "magicznej" tuby i przekonać się czy i dlaczego warto nosić odblaski.
Czytaj więcej

"WIDOCZNI-BEZPIECZNI W BYDGOSZCZY" - Dzień Dziecka w Smukale - Bydgoszcz

Zostaliśmy zaproszeni na festyn rodzinny w Smukale. I znowu sposobność, żeby przybyłym uczestnikom, czyli dzieciom i ich rodzicom, zaprezentować naszą "magiczną" tubę i opowiedzieć jak ważne jest noszenie odblasków.
Czytaj więcej

"WIDOCZNI-BEZPIECZNI W BYDGOSZCZY" - Dzień Dziecka w Myślęcinku - Bydgoszcz

Akcja "Widoczni - bezpieczni w Bydgoszczy" to wspólny projekt ponad 20 firm i instytucji, który ma na celu wypromować nawyk noszenia odblasków. I to nie tylko wśród dzieci, ale również wśród młodzieży i dorosłych.
Czytaj więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]