WĘDRÓWKI FARCIKA ODBLASKOWEGO LUDZIKA - Odblaskowe Walentynki


Zbliża się 14 lutego i właśnie tego dnia chcemy dać wyraz miłości naszym najukochańszym. Z tej okazji wracam pamięcią do nietypowych "odblaskowych” Walentynek, które zorganizowaliśmy w Bydgoszczy, Koninie i Gnieźnie.

Pomysł był taki, żeby nie ograniczać się tylko do pięknych słów, ale też zadbać o bezpieczeństwo tych, których kochamy, bo Ci którzy będą nosić, przygotowane specjalnie na tą okazję, odblaskowe serduszka będą widoczni, czyli bezpieczni.
W ten wyjątkowy dzień szukaliśmy przede wszystkim par w różnym wieku, namawiając, żeby symbolicznie przykleili tej drugiej osobie takie odblaskowe serduszko, jako znak miłości, ale również dbałości o jej bezpieczeństwo. Na początku ludzie reagowali nieufnie pewnie bojąc się, że chcemy coś im sprzedać, ale po chwili, kiedy już wiedzieli o co chodzi na ich twarzach pojawiał się uśmiech i z wielką atencją oklejali tą drugą osobę.

Zobaczcie jak to wyglądało w:

 

Ale mój ojciec, Sławek Piotrowski, nie byłby sobą, gdyby czegoś przy okazji znowu nie wykombinował. W Bydgoszczy na chwilę „zamroziliśmy” naszych pomocników. Chcieliśmy, żeby ludzie choć na chwilę zwolnili i zatrzymali się razem z nami. Bo pędząc coraz szybciej przez życie nie mamy czasu na nic i często zapominamy o rzeczach najważniejszych. A jedną z nich jest bezpieczeństwo nas samych i naszych najbliższych.

To naprawdę wielka satysfakcja widzieć, że oprócz wielu róż zakochane pary nosiły też nasze odblaskowe serduszka.

Czy warto to robić? Oczywiście! Być może dzięki takim wspólnym działaniom zapobiegliśmy kolejnej tragedii a uśmiech na czyjejś twarzy nie zamieni się w łzy.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]