Odblask to nie obciach

Odblaski... W skali kraju rozdano ich już wręcz miliony. Problem polega na tym, że większość z nas je ma, ale ich nie nosi. Dlaczego? Bo nas to nie dotyczy, bo nam takie rzeczy się nie zdarzają - takie argumenty często słyszymy. No i klasyczny stereotyp - mówimy odblaski, myślimy dzieci. A to wcale nie one stanowią największy procent wszystkich statystyk dotyczących wypadków.

Dlatego naszą akcję ODBLASK TO NIE OBCIACH kierujemy nie tylko do dzieci, ale również, a może nawet przede wszystkim, do młodzieży i dorosłych. Chcemy wypromować nawyk noszenia odblasków wśród wszystkich użytkowników ruchu drogowego.

Ale pamiętajmy, że odblaski to tylko część tego, co nazywamy bezpieczeństwem na drodze. Bez względu na to, czy jesteśmy pieszymi, rowerzystami czy kierowcami wszyscy mamy prawa, ale również musimy przestrzegać przepisów i mieć świadomość obecności innych użytkowników ruchu drogowego. Noszenie odblasków poprawia naszą widoczność, ale nie czyni nas super bohaterami odpornymi na wszystko i nie zwalnia nas z obowiązku myślenia. Zasada organiczonego zaufania dotyczy wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Bądźmy widoczni - bądźmy bezpieczni.

 

Zdjęcia produktów wykonane przez Agencję Fotograficzno-Reklamową WHITEBERRY.

 

 

 

 

 Miniatura produktu Magiczna Tuba

Magiczna Tuba

500.00 zł
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]