ŻUŻEL - tablica z autografami uczestników Grand Prix 2010 - Bydgoszcz


9 sierpnia 2010 odbył się ostatni w Bydgoszczy turniej Grand Prix. Ostatni w sezonie i najważniejszy, bo to właśnie tu, po 37 latach Polak ponownie stanął na najwyższym podium. Złoty medal i tytuł Mistrza Świata odebrał Tomasz Gollob a srebrny medal wywalczył na bydgoskim torze Jarosław Hampel.

Dzień wcześniej dzięki uprzejmości organizatorów, czyli Polonii Bydgoszcz oraz pomocy Polonia Bydgoszcz Netfans, zebraliśmy autografy startujących w Grand Prix zawodników oraz dodatkowy i specjalny autograf Tomasza Golloba.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc firmom VST i Margrafsen oraz Jarkowi Pabijanowi za zgodę na wykorzystanie zdjęć jego autorstwa.

Zyski ze sprzedaży tych gadżetów wykorzystamy na poprawę bezpieczeństwa na drogach, czyli:


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]