WIELKANOC 2014 - zbiórka słodyczy - Bydgoszcz


Można powiedzieć, że to już tradycja. Właśnie zakończyliśmy kolejną, już 16-tą, zbiórkę słodyczy. Tym razem zebraliśmy 239 kg słodyczy, w tym 545 czekolad.

Wszystkie te słodkości trafią do:
- Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” - 119 kg
- Szkoły Podstawowej - Świetlicy Środowiskowej w Śliwicach - 26 kg
- Fundacji „Wiatrak” - 45 kg
- Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 25 kg
- Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 24 kg

Dokonaliśmy tego dzięki firmie Edbol.

Bardzo dziękujemy również firmie kurierskiej Siódemka za wsparcie logistyczne.

Jednak największe podziękowania należą się tym wszystkim, którzy zapełniali nasze kosze. To dzięki Wam na wielu twarzach zagości uśmiech. W imieniu dzieciaków, do których trafią słodycze bardzo dziękujemy.

No i oczywiście wielkie podziękowania dla ludzi, którzy poświęcili swój czas i te słodycze zbierali. Wsparła też nasze starania Młodzieżowa Rada Miasta Bydgoszcz.
Paulina, Karolina, Agata, Karol, Tomek i ich pomocnicy - świetna robota.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]