WIELKANOC 2013 - zbiórka słodyczy - Bydgoszcz


I znowu zbieraliśmy słodycze dla dzleciaków a dzięki hojności bydgoszczan udało nam się zebrać 207 kg słodyczy, w tym 810 czekolad. A to oznacza, że od początku zebraliśmy już razem 4.894 kg słodyczy, w tym 15.870 czekolad! I to wszystko dzięki Wam - bardzo dziękujemy, bo to dzięki Wam my wciąż możemy pomagać innym.

I tradycyjnie również dziękujemy firmie Edbol, bo to dzięki jej uprzejmości mogliśmy przeprowadzić naszą akcję.

Słodycze zostały posegregowane i spakowane i jeszcze przed świętami trafią do:
- Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” - 53 kg
- Szkoły Podstawowej - Świetlicy Środowiskowej w Śliwicach - 25 kg
- Fundacji „Wiatrak” - 47 kg
- Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży - 30 kg
- Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 26 kg
- Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 26 kg

Nie sposób też nie wspomneć o firmach, które wspierają nas logistycznie:

 

I na sam koniec chciałbym bardzo gorąco podziękować tym, bez pomocy których nie byłoby tej akcji, czyli moim wspaniałym pomocnikom i ich pomocnikom - Artur i ekipa Polonia Bydgoszcz Netfans, Helena, Agata, Michał, Tomek, Paulina i Monika - świetna robota. Bardzo Wam dziękuję.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]