SZALONE ZAMIESZANIE - dokonane - Bydgoszcz


Po wielu telefonach, wizytach i ustaleniach zwarci, gotowi oraz pozytywnie naładowani przyjechaliśmy do szkół, aby przedstawić uczniom nasze działania. Odwiedziliśmy V, VI i IX Liceum Ogólnokształcące, gdzie podczas godziny lekcyjnej poprowadziliśmy zajęcia z młodzieżą.

Było trochę rywalizacji, myślenia, sprawności, ale przede wszystkim kupa śmiechu. Po końcowych podsumowaniach i słowach podziękowania za aktywny udział, część młodych zostawała chwilę dłużej, aby zasięgnąć więcej informacji na temat naszych działań i warunków przyjęcia do grupy. Im, a także wszystkim innym zainteresowanym przypominamy, że wystarczy przyjść na nasze najbliższe zebranie i posłuchać w jakiej formie pracujemy, a następnie stwierdzić, czy to Wam odpowiada.

NASZE NAJBLIŻSZE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 26.09 o godz. 17:00 w VI LO.

Za pomoc w organizacji spotkań chcielibyśmy serdecznie podziękować dyrekcji i gronu pedagogicznemu z V LO, VI LO a IX LO.

A w galerii możecie zobaczyć zdjęcia zrobione w trakcie zajęć. Może znajdziecie tam siebie? ;)


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]