SP STRZELCE GÓRNE - odblaskowo - Strzelce Górne


Dzisiaj na zaproszenie Stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego gościliśmy w Szole Podstawowej w Strzelcach Górnych.

Była to świetna okazja, żeby zaprezentować dzieciom ze szkoły podstawowej a także przedszkola naszą "magiczną" tubę i opowiedzieć czy i dlaczego warto nościć odblaski.

Prezentacja tuby jak zwykle okazała się zaskoczeniem nie tylko dla dzieci, ale również ich nauczycieli i wychowawców. A z doświadczenia z poprzednich akcji wiemy, że taka metoda zwiększa skuteczność zapamiętania tego problemu. Bo problem z odblaskami nie polega na tym, że ich nie mamy, tylko na tym, że większość z nas je ma, ale ich nie używamy. I dzieci też to potwierdziły. Ale po prezentacji obiecały, że będą nosić odblaski i po powrocie do domu będą do tego samego przekonywać rodziców.

Była to dla nas kolejna cenna lekcja i mamy nadzieję, że choć troszkę przyczyniliśmy się do zwiększenia bezpieczeństwa na naszych drogach.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]