RENOWACJA I RECYKLING - drzwi otwarte w Fabryce LLoyda - Bydgoszcz


Renowacja i recykling - znaczą co innego, ale mają też wbrew pozorom wiele wspólnego. Oba mają taki sam początek RE i oba mogą dać drugie życie. 
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu p. Łukasza Glińskiego, właściciela firmy Les Higiena budynek dawnej Fabryki LLoyda został poddany RENOWACJI i powoli odzyskuje swój dawny blask. Właściciela czeka jeszcze ogrom pracy i wydatków, żeby ten proces doprowadzić do końca, ale po dotychczasowych efektach już wykonanych prac możemy być spokojni o efekt końcowy.

 

 

Dzięki uprzejmości p. Łukasza my "dołożyliśmy" temat RECYKLINGU i wielkiej bolączki współczesnej cywilizacji, czyli segregacji śmieci. Nasza wystawka mebli zrobionych z plastikowych butelek w sposób symboliczny pokazała, jak możemy powtórnie wykorzystać coś, co większość z nas po prostu wyrzuca.

I mimo, że różni nas skala, renowacja wielkiego budynku i recykling małych butelek, robimy dokładnie to samo - dajemy drugie życie, do czego i Was wszystkich namawiamy.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]