PRZECHODZĄCY PRZEZ RZEKĘ - wyniki konkursu - Bydgoszcz


Od 14 lat jestem "twarzą" Wielkiego Wyścigu Butelkowego, który odbywa się w ramach imprezy "Ster na Bydgoszcz".

 

Ale czym byłby sam pomysł stworzenia tego wydarzenia bez tych, którzy ten Wyścig współtworzyli. Bez nich pomysł pozostałby "na papierze". Wyścig miał i ma wiele innych twarzy. To Ci, którzy przez te 14 lat historii współtworzyli Wyścig - organizatorzy Steru, Sponsorzy, Przyjaciele, członkowie płynących ekip, budowniczowie łodzi, wolontariusze, kibice i wszyscy pozytywni "szaleńcy", którzy nam pomagali :) 

 

Wczoraj w gościnny progach Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu został rozstrzygnięty doroczny konkurs "Przechodzący przez rzekę". Mam ogromą satysfakcję, że zostaliśmy lauretem konkursu na najlepszą inicjatywę partnerską 2022 "Przechodzący przez rzekę" za projekt #WielkiWyścigButelkowy.

 

Ta nagroda to docenienie naszej wspólnej pracy, którą wykonywaliśmy przez ostatnie 14 lat. I oczywiście motywacja do dalszej pracy.

 

A więc do zobaczenia podczas następnego Wyścigu 


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]