PRZECHODZĄCY PRZEZ RZEKĘ - wyniki konkursu - Bydgoszcz


Od 14 lat jestem "twarzą" Wielkiego Wyścigu Butelkowego, który odbywa się w ramach imprezy "Ster na Bydgoszcz".

 

Ale czym byłby sam pomysł stworzenia tego wydarzenia bez tych, którzy ten Wyścig współtworzyli. Bez nich pomysł pozostałby "na papierze". Wyścig miał i ma wiele innych twarzy. To Ci, którzy przez te 14 lat historii współtworzyli Wyścig - organizatorzy Steru, Sponsorzy, Przyjaciele, członkowie płynących ekip, budowniczowie łodzi, wolontariusze, kibice i wszyscy pozytywni "szaleńcy", którzy nam pomagali :) 

 

Wczoraj w gościnny progach Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu został rozstrzygnięty doroczny konkurs "Przechodzący przez rzekę". Mam ogromą satysfakcję, że zostaliśmy lauretem konkursu na najlepszą inicjatywę partnerską 2022 "Przechodzący przez rzekę" za projekt WielkiWyścig Butelkowy.

 

Ta nagroda to docenienie naszej wspólnej pracy, którą wykonywaliśmy przez ostatnie 14 lat. I oczywiście motywacja do dalszej pracy.

 

A więc do zobaczenia podczas następnego Wyścigu 


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]