ODBLASK TO NIE OBCIACH - odblaskowe Walentynki w Galerii Pomorskiej - Bydgoszcz


Walentynki to dzień zakochanych. Ale jak my okazujemy tą miłość do najbliższej nam osoby? Mówimy, że kochamy, ale co to oznacza? Czy, skądinąd te piękne słowa, to wszystko, co możemy dać tej drugiej osobie?

Uznaliśmy, że możemy dać jeszcze poczucie bezpieczeństwa i dlatego w gościnnym progach Galerii Pomorskiej zorganizowaliśmy wyjątkowe Walentynki.

 

Wyjątkowe, bo tym razem przygotowaliśmy odblaskowe serduszka. Dlaczego serduszka? Bo kojarzą się i z Walentynkami i z miłością. Dlaczego odblaskowe? Bo Ci którzy będą je nosić będą widoczni, czyli bezpieczni.

I taki właśnie był nasz zamysł. Żeby nie ograniczać się tylko do pięknych słów, ale też zadbać o bezpieczeństwo tych, których kochamy.

Szukaliśmy przede wszystkim par i to w różnym wieku, bo w końcu miłość nie zna granic. Wręczaliśmy następnie 2 odblaskowe serduszka i namawialiśmy, żeby je przykleić nie sobie, tylko właśnie tej drugiej osobie. Był to niejako symboliczny gest mający świadczyć o tym, że kochamy, ale też i dbamy o bezpieczeństwo tej drugiej osoby.

Ale w naszych działaniach nie byliśmy sami, bo w nietypowych strojach pojawili się zawodnicy futbolu amerykańskiego reprezentujący klub KS Archers Bydgoszcz, piękne cheerleaderki oraz "robotnicy budowlani", czyli uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.


I wszyscy ruszyliśmy "w teren" rozdając serduszka i promując ideę noszenia odblasków. Rozdaliśmy w sumie ponad 1.500 serduszek.


I tu wielkie podziękowania dla firmy Omnidruk, dzięki której było to możliwe.


 


Ale to nie jedyne działania, bo "zamroziliśmy" na chwilę naszych nietypowych pomocników. Chcieliśmy w ten sposób sprowokować klientów Galerii Pomorskiej do zatrzymania się choć na moment i chwilę refleksji, że w naszym codziennym życiu często zapominamy o rzeczach, o których warto i trzeba pamiętać - jak choćby bezpieczeństwo nas samych i naszych najbliższych.

 

Dziękuję też firmie Whiteberry za pomoc w dokumentowaniu tego wyjątkowego wydarzenia, jakim były odblaskowe Walentynki.

 

Były też nami przesympatyczne dziewczyny z Warsztatów Terapii Zajęciowej "Tęcza", które pomagały dzieciom wycinać z folii odblaskowej różne elementy, które później były przyklejane do kurtek i plecaków, poprawiając widoczność i zwiększając bezpieczeństwo.

 

Za udział w zabawach i konkursach, w których brały udział dzieci i rodzice drobne gadżety przygotowała Galeria Pomorska. Wyjątkowe i odblaskowe nagrody ufundowała firma Proviz, która przygotowała również specjalną ofertę dla klientów Galerii Pomorskiej umożliwiającą możliwość zakupu wybranych produktów ze specjalnym rabatem. Bądźcie czujni i śledźcie strony internetowe Galerii Pomorskiej.

 

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej wyjątkowej akcji i tym, którzy nam pomagali. Głęboko wierzę, że czas, który poświęcili przyniesie zauważalne efekty na naszych drogach i ulicach.


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]