MUZEUM KANAŁU BYDGOSKIEGO - eko warsztaty4 - Bydgoszcz


"Wyginam śmiało ciało, dla mnie to... mało" śpiewał pewien znany z bajek "ogoniasty". I nam też wciąż mało wizyt w Muzeum Kanału Bydgoskiego.

I bardzo się cieszymy, że możemy się podzielić naszą ekologiczną pasją z kolejną grupą dzieci. Wszystko działo się w Centrum Edukacyjno-Społecznym, w którym odbywa się wiele ciekawych zajęć i warsztatów. Podczas naszych warsztatów dzieci wykorzystując plastikowe nakrętki wymyślają własne wzory, którymi ozdabiają następnie recykligowe doniczki A na koniec samodzielnie sadzą przygotowane małe fikusiki. I cały ten zestaw zabierają ze sobą do domu. 

 

Jak zwykle wielkie podziękowania dla firmy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu, dla Zieleni Miejskiej w Bydgoszczy, która przekazała nam roślinki oraz firmie Best-Pol, dzięki której mogliśmy to wszystko skleić.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]