LICYTACJA GADŻETÓW - młodzi młodym - Bydgoszcz


W dniu 21 maja 2010 w Liceum nr 6 w Bydgoszczy odbyła się licytacja muzycznych gadżetów – płyt i plakatów z autografami znanych zespołów, m.in. Pidżama Porno, Mech, Hunter.

Bardzo dziękujemy pani dyrektor Agnieszce Łysio, która wyraziła zgodę na jej przeprowadzenie. Oczywiście nie zapominamy również o tych, którzy licytowali, bo to dzięki nim zrealizowaliśmy cel, jakim był zakup książeczek „Rowerem bezpiecznie”. Kierowane są one do dzieci ze szkół podstawowych i zawierają wszystkie informacje, które są potrzebne do zdania na „kartę rowerową”. Przekazaliśmy je naszym działającym w terenie przyjaciołom ze Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka”.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, bo sumie uzbieraliśmy ok. 540 zł a największym powodzeniem cieszyła się tzw. licytacja amerykańska..

Co warte podkreślenia była to pierwsza i całkowicie samodzielnie zorganizowana przez młodzież akcja.

Paweł – dzięki, świetna robota.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]