III Bydgoskie Forum Inicjatyw Pozarządowych - Bydgoszcz


W dniu wczorajszym odbyło się III Bydgoskie Forum Inicjatyw Pozarządowych zorganizowane przez Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Urzędu Miasta Bydgoszczy.

 

Ważną częścią Forum była prezentacja nagrodzonych projektów zrealizowanych w 2017 roku przez organizacje pozarządowe.

Wielką satysfakcją dla nas był fakt, że Wielki Wyścig Butelkowy zdobył wyróżnienie w konkursie na najlepszą inicjatywę partnerską 2017 ”Przechodzący przez rzekę”.

Można było zobaczyć też kilka wystaw i prezentacji. My przygotowaliśmy wspólnie z Biurem Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Bydgoszczy wystawę mebli zrobionych z plastikowych butelek PET, która miała w symboliczny sposób pokazać problem zaśmiecania środowiska, ale również promować ideę recyklingu, czyli jak możemy wykorzystać to, co w większości wypadków wyrzucamy.

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]