HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - morskie eko wartsztaty - Ustka


Ustka to nasze ulubione miejsce nad morzem. Tu znajduje się też wyjątkowy Hotel Jantar Wellness & Spa

Właściciele hotelu od lat starają się zapewnić gościom w trakcie pobytu nie tylko pyszne posiłki, profesjonalną obsługę, ale również nietypowe i wyjątkowe atrakcje. A należą do nich m.in. różne animacje i warsztaty dla dzieci i dorosłych. 

Jesteśmy tu kilka razy w roku, żeby dla hotelowych gości przeprowadzić eko warsztaty pod hasłem #DrugieŻycieŚmieci. I robimy to z olbrzymią radością i satysfakcją. Część naszych "dzieł" stanowi wystrój hotelu inspirując jego gości do podjęcia działań, które mogą zmienić otaczający nas świat na lepszy i czystszy.
Dbanie o środowisko i walka z jego zanieczyszczaniem jest dla nas i szefostwa hotelu bardzo ważna. Z wielką przyjemnością patrzymy na aktywne zaangażowanie dzieci i rodziców w tworzenie wyjątkowych "dzieł" wykonanych z materiałów znalezionych m.in. na plaży.

To będą naprawdę niepowtarzalne pamiątki znad morza. A może również inspiracja i zachęta do tworzenia kolejnych prac po powrocie do domu?

 

Wielkie podziękowania dla właściceli Hotel Jantar Wellness & Spa za nieustające wsparcie działań proekologicznych - #ecohoteljantar i wszystko jasne.

 

 

Chciałbym też bardzo podziękować firmie Best-Pol Gniezno za pistolet i klej na gorąco, które bardzo nam pomogły w przeprowadzeniu tych warsztatów.

Do zobaczenia na następnych warsztatach 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]