HELGESEN - bezpiecznie na drodze - Bydgoszcz


Uczestniczymy w wielu akcjach promujących bezpieczeństwo na drogach. Szczególny akcent kładziemy na promocję noszenia odblasków. Ale bycie widocznym po zmroku jest tylko jednym z elementów szeroko rozumianego bezpieczeństwa. W trakcie naszych działań zwracamy również uwagę na inne zagrożenia czyhające na drogach i ulicach, m.in. nadmierna prędkość, wyprzedzanie na przejściach dla pieszych, nieustępowanie pierwszeństwa i jazda na tzw. "podwójnym gazie".

 

 

Dzięki wsparciu firmy Helgesen będziemy mogli używać podczas kolejnych akcji tzw. alkogogle i zaprezentować, co widzi kierowca będący pod wpływem alkoholu. I co najważniejsze bez żadnych konsekwencji.

 

 

Wierzymy, że dzięki takim działaniom na naszych drogach i ulicach będzie bezpieczniej!

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]