GWIAZDKA 2017 - zbiórka słodyczy - Bydgoszcz


Jak ten czas leci. Ani się obejrzeliśmy a za nami kolejna, już 23 zbiórka słodyczy. Nie obyło się jak zwykle bez drobnych problemów organizacyjnych, ale nie z takimi rzeczami sobie radziliśmy. Najważniejszy dla nas był efekt końcowy. A ten dzięki wsparciu bydgoszczan, którzy zapełniali nasze kosze był rewelacyjny.

Przede wszystkim tradycyjnie już wielkie podziękowania dla sieci Biedronka, Sano i Carrefour, bo to w tych właśnie sklepach odbyła się nasza zbiórka.

 

Jak zwykle mogliśmy liczyć na pomoc naszych przyjaciół z Fundacji "Wielka Rodzina", Zespołu Szkół Budowlanych i Stowarzyszenia "Górzyskowo".

 

 

 

 

oraz wielu innych wolontariuszy. Chciałbym bardzo gorąco wszystkim im podziękować, że otworzyli swoje serca i poświęcili swój czas, żeby innym sprawić radość.

Oczywiście sukces naszej akcji nie byłby możliwy bez tych, którzy zapełniali nasze kosze - bydgoszczanie bardzo Wam dziękujemy.

 

Równie wielkie podziękowania dla firm, które wsparły nasze działania

 

I to właśnie dzięki im wszystkim udało nam się zebrać 510 kg słodyczy, w tym 1.020 czekolad, które trafiły do:
- Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 40 kg
- Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 40 kg
Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” - 63 kg
"Dzielnych los wspomaga" - 23 kg
Fundacji „Wiatrak” – 65 kg
Rodzinnego Domu Dziecka - 87 kg
Stowarzyszenia Górzyskowo - 34 kg
Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Mieszkanie usamodzielnienia - 20 kg
- oraz do rodzin indywidualnych - 138 kg

 

I na koniec chciałbym podziękować drukarni Argonex, która wspiera każdą naszą akcję.

 


Dziękujemy wszystkim, bo dzięki Wam możemy pomagać innym  


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]