GWIAZDKA 2014 - zbiórka słodyczy - Bydgoszcz


No i nasza kolejna, już 17-sta zbiórka słodyczy za nami. I jak zwykle bydgoszczanie stanęli na wysokości zadania. Przez 2 dni w sobotę i niedzielę zebraliśmy 464 kg słodyczy, w tym 1.130 czekolad.

Słodycze trafią do:

- Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 40 kg
- Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 40 kg
- Stowarzyszenie "Piecza" - 40 kg
- Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży - 99 kg
- Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” - 158 kg
- Stowarzyszenie "Dzielnych los wspomaga" - 22 kg
- Fundacja „Wiatrak” – 65 kg

Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie, którego nam udzieliła udostępniając swoje sklepy na potrzeby naszej akcji.

 

Chciałbym też gorąco podziękować firmie, dzięki której mieliśmy ulotki informujące o naszych działaniach.

 

Ale co my byśmy zrobili bez wszystkich tych, którzy "zasilali" nasze kosze. Wam również należą się wielkie podziękowania, bo dzięki Wam możemy pomagać innym.

Dzielnie wspierali nas również studenci, którzy przekazali czekolady zebrane podczas zbiórki krwi.

 

I na koniec olbrzymie podziękowania dla całej mojej ekipy - naszych "kierowników" - Tomek, Kinia, Ada, Kuba, Agata, Marek i ich pomocnicy - świetna robota i jak to mówicie "szacun"  


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]