ESKA SUMMER CITY BUS - pokaż nam swoje odblaski - Bydgoszcz


Myślęcinek to miejsce aktywnego wypoczynku dla bydgoszczan. Tłumy spacerujących a pomiędzy nimi rowery, rolki, hulajnogi, biegacze. Czy mogło być lepsze miejsce, w którym można porozmawiać o bezpieczeństwie?

Wspólnie z Dorotą i Lidką reporterkami Radia Eska Bydgoszcz oraz rzecznikiem LPKiW Sandrą Tyczyno prosiliśmy bydgoszczan, żeby pochwalili się swoimi odblaskami. A tych, którzy ich jeszcze nie mieli zachęcaliśmy do ich używania. A do przekonywania używaliśmy naszą "magiczną" tubę, która w prosty, ale zarazem skuteczny sposób pokazuje czy i dlaczego warto nosić odblaski. Rozdaliśmy też ok. 100 odblaskowych ludzików.

Była to też dobra okazja, żeby opowiedzieć co  będzie się działo w najbliższym czasie w Myślęcinku. A będzie działo się sporo.

Przybywajcie więc do Myślęcinka na koncerty i wspólne zabawy, pamiętając jednocześnie o własnym bezpieczeństwie.


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]