ENERIS PROECO - choinka butelkowa - Bydgoszcz


Wiodąca polska firma oferująca kompleksowe usługi i infrastrukturę dla samorządów i biznesu w celu 100% odzysku surowcowego i energetycznego odpadów.

E – Etyka – postępujemy uczciwie i z szacunkiem
N – Niezawodność – można na nas polegać
E – Energia – działamy z zaangażowaniem
R – Reguły – kierujemy się zasadami
I – Innowacyjność – poszukujemy nowych rozwiązań
S – Synergia – współpracujemy, by osiągnąć najlepsze rezultaty

 

Mogłaby być żywa i zielona. Ale firma Eneris Proeco postanowiła dołączyć do naszej akcji DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI i postawić nietypową choinkę. 

Na codzień zajmują się niebezpiecznymi odpadami i widzą jakie ich ilości wszyscy "produkujemy". I stąd taka a nie inna choinka. Ma ona  zmusić ludzi do refleksji i sprowokować do zadania sobie pytania - czy naprawdę musimy mieć wszystko nowe? Czy mówienie o ochronie i dbałości o środowisko ma być tylko pustosłowiem na pokaz? Na własnym przykładzie firma postanowiła pokazać i udowodnić, że przy odrobinie chęci można z tzw. śmieci zrobić coś naprawdę fajnego i użytkowego, jednocześnie nie zaśmiecając środowiska kolejnymi produktami, które nam się już znudziły. I tak oto w firmie pojawiła się ta wyjątkowa choinka. 

Ale to tylko drobny przykład, ale i zachęta dla tych, chcieliby samodzielnie spróbować swoich sił zamieniając stare na nowe. Mamy wielką nadzieję, że zechcecie pójść w ich ślady, bo każdy, choćby najmniejszy gest, pomnożony przez wielu da realny i bardzo wymierny efekt.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]