DZIĘKI WAM - podsumowanie roku - Bydgoszcz


W gościnnych progach Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych odbyło się podsumowanie tegorocznej działalności Stowarzyszenie "Dzięki Wam".

 

Jestem pod olbrzymim wrażeniem wielkiego zaangażowania ludzi tworzących to Stowarzyszenie i tych, którzy pomagają w czynieniu dobra. Firmom i wolontariuszom należą się wielkie słowa uznania i podziękowania za to, co zrobili. A największe podziękowania należą się głównemu motorowi tych działań Adamowi Jaworskiemu. Adam -szacun. I tak trzymaj.

Wśród zaproszonych gości pojawił się również Paweł Wojciechowski - mistrz świata w skoku o tyczce i czołowy polski lekkoatleta.

To było dobre miejsce i moment, żeby powiedzieć  przybyłym gościom kilka słów o bezpieczeństwie na polskich drogach i zachęcić ich do noszenia odblasków. Dzięki zaproszeniu gospodarza tego wydarzenia miałem okazję podzielić się swoimi refleksjami na ten temat. Była to też okazja do zaprezentowania "magicznej" tuby a goście przy okazji dostali odblaskowe ludziki.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]