DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI - sprzedajemy nasze "produkty" - Bydgoszcz


Śmieci są nieodłączną częścią naszego życia.  Plastikowe butelki i nakrętki, kartony, korki od wina, stare palety i wiele innych po prostu wyrzucamy.

Od kilku lat prowadzę akcję „Drugie życie śmieci”, która ma pokazać, że przy odrobinie chęci można z tzw. śmieci zrobić coś naprawdę fajnego i użytkowego, jednocześnie nie zaśmiecając środowiska kolejnymi „odpadami”. I wcale nie potrzeba do tego jakichś super narzędzi. Wystarczy często to, co mamy w domu. Mam nadzieję, że będzie to również inspiracja, która zachęci Was do realizacji własnych pomysłów.

A odpowiadając na coraz częściej pojawiające się pytania o możliwość zakupu tych „produktów” zdecydowałem o takiej możliwości. 

Ich zakup przez firmy, instytucje czy osoby prywatne, w założeniu ma być wyrazem wsparcia dla działań proekologicznych i chroniących nasze środowisko przed nadmiarem śmieci oraz zachętą do podjęcia wspólnych działań mających pokazać jak duży problem stanowią śmieci i różne odpady.

Sprzedaż wykonanych przeze mnie "produktów" pozwoli również zdobyć fundusze na kontynuację prowadzonych od wielu lat różnych działań społecznikowskich, które możecie śledzić na stronie www.y4u.pl.

 

W naszych pracach bardzo pomocne są elektronarzędzia firmy BOSCH oraz pistolet na gorąco i klej firmy BEST-POL.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]