DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI - rybi mix - Bydgoszcz


Pobyt na morzem i spacer po plaży pokusił mnie do zebrania leżących tu i ówdzie patyków. Miałem jakiś ogólny pomysł co chciałbym z nimi zrobić, ale bez konkretów. Wiedziałem tylko, że będzie to kontynuacja wcześniejszych działań #DrugieŻycieŚmieci, czyli recykling, edukacja, ale i świetna zabawa.

Po powrocie do domu potrzebowałem jeszcze chwilę, żeby przeglądnąć zdobyty "materiał" i zastanowić się jak go wykorzystać. Koncepcje kilka razy się zmieniały, ale uznałem w końcu, że wykorzystując dodatkowo kawałki starych palet, płyt pilśniowych, sznurków, itp. uda się zrobić coś nietypowego. I tak powstały te wyjątkowe "obrazki".
Mam nadzieję, że Wam się spodobają a może i Was zainspirują do wykonania własnych 

 

 

W naszej produkcji wykorzystaliśmy pistolet i klej na gorąco firmy Best-Pol oraz elektronarzędzia firmy Bosch Professional.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]