DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI - paletowa lampa - Bydgoszcz


Jakie jest Wasze pierwsze skojarzenie z paletami? Oczywiście służą przede wszystkim do transportowania większej ilości różnych towarów. Co się z nimi dzieje później? Po kilku/kilkunastu kursach często kończą swój żywot na wysypisku lub w piecu. Ale czy tak musi być? Oczywiście, że nie. Możemy dać im drugie życie i przerobić je na coś użytecznego promując jednocześnie recykling i mniej zaśmiecając środowisko. Stara paleta, wieczka od słoików i łańcuszek od identyfikatora.

Wykorzystaliśmy w naszej pracy elektronarzędzia firmy Bosch Professional i tak powstała ta nietypowa lampa, która po zapaleniu świeczek tworzy w domu wyjątkowy klimat.

 

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]