DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI - kącik relaksacyjno-ekologiczny - Bydgoszcz


Na początku myślałem, że będzie szybko, łatwo i przyjemnie. Niestety teoria a praktyka to dwie różne bajki. I tak okazało się, że zamiana starych palet z odzysku na sofy wymagała dużo więcej pracy niż się spodziewałem. W dodatku bardzo żmudnej i monotonnej. I nie ukrywam, że miałem chwile, kiedy chciałem to po prostu rzucić w diabły. Ale miałem też takiego dobrego ducha, który "prostował" mnie swoim entuzjazmem i to pozwoliło dotrzeć do końca. Wizja Grzegorza Urbaniaka właściciela Mediart - Software House i Agencja Interaktywna wciąż mnie napędzała a efekt końcowy naprawdę przeszedł nasze oczekiwania.

 

Jasne, że prościej byłoby kupić nowe. No ale właśnie, czy naprawdę musimy mieć wszystko nowe? Czy mówienie o ochronie i dbałości o środowisko ma być tylko pustosłowiem na pokaz? Mówimy NIE!

Wielki szacun dla Grzegorza, że postanowił, na własnym przykładzie pokazać i udowodnić, że przy odrobinie chęci można z tzw. śmieci zrobić coś naprawdę fajnego i użytkowego, jednocześnie nie zaśmiecając środowiska kolejnymi produktami, które nam się już znudziły. I tak oto w jego firmie pojawiły się sofy, wielofunkcyjny stół a nawet uchwyt do papieru toaletowego a wszystko zrobione ze starych palet.

Mamy wielką nadzieję, że zechcecie pójść w jego ślady, bo każdy, choćby najmniejszy gest, pomnożony przez wielu da realny i bardzo wymierny efekt.

 

A dzięki elektronarzędziom firmy Bosch Professional nasza praca było zdecydowanie efektywniejsza.

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]