DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI - biurko - Bydgoszcz


Zrobiłem już sporo różnych rzeczy z przysłowiowych śmieci, m.in. coś do siedzenia, czyli fotel z butelek, krzesło z tektury i drugie z tekturowych rolek po folii stretch. Ale czegoś mi do nich brakowało, więc wymyśliłem sobie ... biurko.

I znowu wykorzystałem tylko te materiały, które mamy w naszej firmie zajmującej się sprzedażą i montażem rolet i żaluzji - tekturowe rolki po materiałach do rolet i folli stretch oraz tekturę z opakowań, w których przyjeżdzją roletki i żaluzje.

Wycinanie, dopasowywanie, klejenie to żmudna robota, ale to kolejne nowe doświadczenia a efekt końcowy wynagradza wszystko. No i mogłem dołączyć do biurka wykonane wcześniej rolkowe krzesło, co stworzyło całkiem sympatyczny zestaw.

Mam nadzieję, że i Wam się podoba.

 

Jak zwykle przy produkcji wykorzystałem pistolet i klej na gorąco firmy Best-Pol.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]