CMS - Międzynarodowe Seminarium Kontaktowe - Ohrid / Macedonia


Contact Making Seminar, czyli Seminarium Kontaktowe odbyło się w dniach 13-17 października 2009 w Ohrid, w Macedonii. Uczestnicy reprezentowali: Węgry, Wielką Brytanię, Turcję, Belgię, Estonię, Litwę, Pólnocną Irlandię, Holandię, Niemcy, Rumunię, Macedonię, Serbię i Polskę.

Seminarium odbywało się w miejscowości Ohrid, nad przepięknym jeziorem o tej samej nazwie. Uczestnicy przyjeżdżają z konkretnymi pomysłami i szukają partnerów do wspólnej realizacji. Czasu jest mało, więc trzeba dobrze słuchać i umieć dobrze się „sprzedać”, żeby zainteresować potencjalnych partnerów. Uff, dużo rozmów, dużo pomysłów, dużo kontaktów. Teraz trzeba będzie poczekać na efekty.

 


Projekt współfinansowany przez

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]