CARREFOUR FORDON - weekend dla ziemi - Bydgoszcz


Carrefour Fordon zorganizował akcję "Weekend dla ziemi" i dziś jegpo gościnne progi odwiedziły dzieci z III klasy Szkoły Podstawowej nr 65. 

Specjalnie na tą okazję pracownicy supermarketu przygotowali 8 punktów, w których dzieci wykonywały różne zadania. Wszystkie związane z ekologią.

Będąc częścią tej nietypowej zabawy przygotawliśmy 2 stanowiska. W jednym z nich dzieci samodzielnie sadziły roślinki a w kolejnym na nietypowym rowero-mikserze, własnymi siłami "produkowały" owocowy koktail. 

Mamy wielką nadzieję, że taka zabawa połączona z edukacją przyniesie efekty i te dzieci w pzyszłości zadbają o nasze wspólne środowisko i planetę, na której żyjemy.

 

Wielkie podziękowania należą się mojemu serdecznemu koledzie Leszkowi, któy poświęcił swój czas i ze starego roweru i miksera stworzył wyjątkowe urządzenie, dzięki któremu używając tylko własną energię można zrobić własny własny koktail.

 

Chciałbym też bardzo podziękować firmie Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu oraz dla Zieleni Miejskiej w Bydgoszczy, która przekazała nam roślinki.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]