CARITAS BYDGOSZCZ - Bezpieczeństwo ze Św. Mikołajem - Bydgoszcz


Za nami 11 edycja imprezy dla kilku tysięcy dzieciaków przygotowana przez Caritas Diecezji Bydgoskiej oraz Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy.


Ideą przedsięwzięcia jest aktywizacja dzieci oraz zapewnienie im niecodziennej rozrywki i zabawy, połączonych z edukacją na temat bezpieczeństwa i pozytywnych form spędzania czasu wolnego. Tak jak w poprzednich latach policjanci przygotowali kilka scenek ilustrujących zagrożenia związane z bezpieczeństwem. Tym razem omówiono w nich zagrożenia związane z korzystaniem z smartfonów i hulajnóg elektrycznych. Ponadto poruszono problematykę bezpiecznego korzystania z internetu w kontaktach z osobami obcymi, a także przemocy rówieśniczej. Policjanci wcielili się w role znanych postaci z kreskówek co znacznie zwiększyło atrakcyjność przekazu.

 

A ja miałem okazję odpowiedzieć na kilka pytań zadanytch przez prowadzącego związanych z odblaskami.

Poza tym było wiele innych atrakcji, pokazy taneczne, wspólna zumba na parkiecie i na koniec wizyta Św. Mikołaja

Partnerami wydarzenia byli: Grupa producentów Agros Sp. z o. o.Pałac Młodzieży w Bydgoszczy oraz Fundacja Wielka Rodzina.

To dla mnie wielka satysfakcja, że mogłem być częścią tak wspaniałego dzieła.


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]