BYDGOSZCZ GÓRĄ - udany rewanż - Bydgoszcz


Właśnie zakończyła się licytacja a właściwie dwie licytacje prowadzone przez Polonia Bydgoszcz Net Fans oraz Net Fans Speedway Toruń. Ich celem było wylicytowanie jak najwyższej ceny za dwie takie same płyty z autografami uczestników Grand Prix z 2008 odbywającego się w Bydgoszczy.

Tym razem zwyciężyła Bydgoszcz uzyskując kwotę 400 zł a Toruń 238,28 zł. Tym razem, bo podobna akcja odbyła się już wcześniej a wtedy zwyciężył Toruń.

A więc udany rewanż!

Teraz zgodnie z umową zwycięska ekipa zadecyduje dokąd trafi 160 książeczek "Rowerem bezpiecznie". Promujemy w ten sposób poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach poprzez edukację najmłodszych.

Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom licytacji a przede wszystkim jej zwycięzcom. I to właśnie im wylicytowane płyty zostaną wręczone podczas ligowych meczów w Bydgoszczy i Toruniu.

I nie zapominajmy o tych, dzięki którym było to możliwe - Kalina / Toruń i Andrzej / Bydgoszcz - wielkie dzięki.

A ja już nie mogę doczekać się kolejnego pojedynku ... a więc do zobaczenia!


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]