BOSCH PROFESSIONAL - elektronarzędzia - Warszawa


DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI to akcja, która ma pokazać co można zrobić z tego, co wyrzucamy. Od lat zajmujemy się tematem recyklingu i jest to dla nas świetna zabawa, ale również olbrzymia satysfakcja jeśli uda się kogoś zainspirować naszymi pomysłami.

Zaczęło się od plastikowych butelek, potem były kartony a jeszcze później korki od wina. Podjęliśmy też nieśmiałe próby działań z drewnem, ale do takiej pracy potrzebne są "prawdziwe" narzędzia. Do tej pory radziliśmy sobie przy pomocy nożyczek, nożyka do tapet, taśmy klejącej, itp. Możliwości znacznie zwiększyły się, kiedy zdobyliśmy pistolet do kleju na gorąco.

No, ale drewno to zupełnie inna bajka. I tu z pomocą przyszła nam firma BOSCH PROFESSIONAL, która pomogła nam zdobyć profesionalne narzędzia do obróbki drewna.

 

 

Teraz ogranicza nas tylko wyobraźnia, więc ruszamy do pracy 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]