BIZNES TRENDY 2019 - konferencja - Bydgoszcz


Już po raz trzeci odbyła się konferencja biznesowa BiznesTrendy współorganizowana przez Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz Agencję Marketingową TANDEM.

 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się pod hasłem „Inspiracje. Rozwój. Bezpieczeństwo”. Te trzy wartości stanowiły motyw przewodni w prezentacjach panelistów. I miały one inspirować do dalszego działania, mobilizować do rozwoju oraz zwrócić szczególną uwagę na stabilność i bezpieczeństwo w biznesie. BiznesTrendy kolejny raz były okazją do poszerzenia praktycznej wiedzy strategicznej i marketingowej oraz poznania aktualnych trendów w biznesie.
Gośćmi wydarzenia byli między innymi: prof. Andrzej Blikle, Ernest Pujszo z OPONEO, Jarek Wojczakowski z VIVID GAMES, czy też dr hab. Katarzyna Kłosińska. Konferencję poprowadzi Roma Gąsiorowska, która przedstawi również temat art brandingu z perspektywy artystki i przedsiębiorcy.

 

Chciałbym bardzo gorąco podziękować organizatorom za możliwość promocji nasze akcji DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI. Ochrona środowiska to w dzisiejszych czasach bardzo ważny aspekt naszego codziennego życia. Nasz dom czy mieszkanie to pierwsze miejsce, gdzie "rodzą" się śmieci. W większośc wypadków po prostu je wyrzucamy nie zastanawiając się czy można je jakoś wykorzystać. Okazuje się, że można. I to właśnie pokazaliśmy dzięki naszej niewielkiej wystawce. Zacznijmy "rachunek sumienia" od samych siebie i dajmy przykład innym. Mam nadzieję, że dzisiaj zainspirowaliśmy naszymi pomysłami kilka osób i zachęciliśmy do podjęcia wyzwania i dania naszym śmieciom drugiego życia. To również świetna zabawa i wielka satysfakcja z wykonania własnymi rękoma wyjątkowych i niepowtarzalnych "produktów". Zresztą przekonajcie się sami 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]