BIZNES TRENDY 2018 - konferencja - Bydgoszcz


Trendy i inspiracje w zmieniającym się w zawrotnym świecie. Jak wygrać w świecie cyfrowego biznesu? Co to jest przemysł 4.0? Czy warto reklamować się w social mediach i jak tworzyć skuteczne reklamy? Sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie? 

Odpowiedzi na te i inne pytania usłyszałem z ust wielu znakomitych gości i prelegentów ze znanym z Teleexpresu Maciejem Orłosiem na czele.

A to wszystko dzięki zaproszeniu organizatorów tego wyjątkowego wydarzenia

 

Podziękowania dla Robert Sawicki za wsparcie zdjęciowe i zdjęcia lepsze niż moje.

 

Mnogość tematów i nieznanych terminów, jak Big Data czy usługi kognitywne, przytłoczyły mnie. Zdałem sobie sprawę z dwóch rzeczy - jak mało wiem na te tematy i jak olbrzymie możliwości daje ich zrozumienie i wykorzystanie w naszej codziennej pracy. I kiedy myślisz, że już coś wiesz, okazuje się, że świat znowu poszedł do przodu. No cóż, czas brać się do roboty, bo dłuuuga droga przede mną.

To była dla mnie bardzo cenna lekcja.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]