AUKCJE - kupujcie gadżety i pomagajcie innym - Bydgoszcz


Wreszcie się udało!

Przez te kilka lat naszej działalności zbieraliśmy gadżety od znanych muzyków, artystów i sportowców z ich autografami, żeby po sprzedaży pomogły, choć w części sfinansować nasze działania. A niektóre z tych gadżetów to naprawdę niepowtarzalne „rodzynki”. Zresztą sami zobaczcie.

Pamiętajcie też, że stając się posiadaczami tych gadżetów wspieracie jednocześnie nasze działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach, czyli:

„Rowerem bezpiecznie” zobacz więcej
„Magiczna tuba” zobacz więcej
Chciałbym też bardzo gorąco podziękować Magdzie Galarda z firmy POLFRESCO za świetne opracowanie graficzne naszej strony i kolejnych zakładek.

Ale największe podziękowania za wielkie i nieustające wsparcie oraz naprawdę niesamowitą pracę włożoną w zaprojektowanie, opracowanie i ciągłe udoskonalanie naszej strony należą się Marcinowi Haponiukowi z firmy BZI, bez którego pomocy nie moglibyśmy pochwalić się naszymi działaniami.

Marcin – jesteś wielki. Ogromne dzięki.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]